×


×


×

خطا در عملیات


در عملیات خطا به وجود آمده

فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک مستر میکرو


0
کاربر گرامی، براي عضویت در این وب سايت به نشانی www.MesterMicro.com لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از وبسایت مذکور می‌باشد.
تمامی بندهای قوانین و مقررات ذکر شده در ادامه مربوط به این وبسایت به نشانی www.MesterMicro.com خواهد بود وبسایت مذکور در بین کاربران به نام سایت " آقای میکرو " و یا سایت "مستر میکرو" شناخته می شود پس در صورت استفاده از اسامی آقای میکرو یا مستر میکرو در بندها منظور همان وب سایت به آدرس مذکور می باشد
بند اول :: وب سايت مسترمیکرو با اطلاعات مذکور، کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. و کاربران این سایت نیز موظف به رعایت این مساله می باشند. بند دوم :: هرگونه کپی برداری از اطلاعات مندرج در این وب سايت به منظور استفاده تبلیغاتی ممنوع می باشد.استفاده از مطالب، مقالات و اطلاعات مندرج در سایت با "ذكر منبع" بلامانع است. هرگونه فروش محصولات ارائه شده در این سایت اعم از رایگان و غیر رایگان در سایر وب سایت ها و رسانه ها اکیدا ممنوع بوده و مدیر این سایت حق تعقیب قانونی مرتکبین این عمل به عنوان مصادیق جرائم رایانه ای را برای خود محفوظ نگه میدارد بند سوم :: وب سايت مذکور تعهد حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران را با بالاترین درجات امنیتی، عهده‌دار است. بند چهارم :: ثبت نام و فعالیت هر شخصی در وب سایت آقای میکرو با هر زبان، نژاد و محل سکونتی بلامانع است. بند پنجم :: جهت خرید محصولات و یا دانلود و آموزشهای رایگان سایت، شما باید در سایت عضو شده و نام كاربری و كلمه عبور دریافت كنید. مسئولیت حفظ و نگهداری از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و وب سايت مذکور مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران را نخواهد داشت.لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود. بند ششم :: کاربرانی كه تمایل به عضویت دراین وب سايت را دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شركت، آدرس و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به به روز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند.درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد. بند هفتم :: كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل وانتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند. بند هشتم :: استفاده از هرگونه ربات مرورگر صفحات به صورت خودکار برای کپی برداری از متون و مندرجات سایت و یا هرگونه خرابکاری با هر دلیلی پیگرد قانونی خواهد داشت. بند نهم :: چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين بندها مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با وب سايت در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا با "صفحه ارتباط با ما" در تماس باشيد . وب سايت آقای میکرو سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و سوالات به وجود آمده اقدام نمايد. بند دهم ::تمامی تماسهای الکترونیک با وب سايت آقای میکرو بصورت محرمانه نزد مدیریت ثبت و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا خرابکاری در وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری فرد یا افراد مورد نظر خواهد گردید بند یازدهم :: تمامی هزینه‌های پرداختی از سمت کاربران بابت خدمات و کالاهای ارائه شده در وب سايت آقای میکرو می‌باشد و هرگونه هزینه اضافی در هیچ پلت فرم دیگری قابل قبول نخواهد بود. بند دوازدهم :: وب سايت آقای میکرو - مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربر مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى خواهد بود و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و قوانین جارى و لازم‌الاجرا مطلع شويد.
کاربر گرامی، براي پرداخت آنلاین در این وب سايت ، لطفا قوانین پرداخت را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و پرداخت شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین پرداخت اعلام ‌شده برای استفاده از آن می‌باشد.
بند اول :: محل فعالیت درگاه پرداخت وب سايت آقای میکرو در ایران می باشد و تابع قوانین پولی و بانکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. بند دوم :: می تواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران و وب سایت آقای میکرو حساب کاربری وی را مسدود نماید. بدیهی است در صورت درخواست مراجع قضایی، اطلاعات هویتی، پرداختی و حساب فرد خاطی در اختیار آن مرجع قرار خواهد گرفت. بند سوم :: وب سايت آقای میکرو هيچگاه از کاربران خود، اطلاعات پرداختی و یا رمز عبور حساب را از طريق ايميل و تلفن درخواست نخواهد کرد. بند چهارم :: هيچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات کاربری و پرداختی خود را به غیر از نهاد های قانونی ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب واگذاری مشخصات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد. بند پنجم :: وب سايت آقای میکرو مى تواند با به روز کردن قوانین پرداخت ، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربر مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى خواهد بود و بنابرين لازم است هراز چندگاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و قوانین جارى و لازم‌الاجرا مطلع شويد. بند ششم :: در صورت موفق نبودن عملیات پرداخت و کسر شدن مبلغ مورد نظر از حساب شما، طبثق قوانین بانکی مبلغ پرداختی عینا به شما عودت داده خواهد شد بند هفتم :: وب سایت آقای میکرو هیچ گونه اطلاعات بانکی روی کارت عابر بانک را ذخیره و نگهداری نخواهد کرد و از طرف سایت هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتوانند اطلاعاتی از کاربران درخواست کنند.
×

محصولات تولیدی